Svētdiena, 28. Februāris
Radio Valka

Seriālā "Nemīlētie" nomaina Daneviču un Sondori, vietā – Klimavičiusa un Aļļēna

Seriālā
Foto: publicitātes foto

Jau 22. februārī un arī turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 21.10 kanālā TV3 un televīzijā “Go3” būs skatāma seriāla "Nemīlētie" jaunākā sezona "Svešie".

Jaunajā seriāla sezonā ir notikušas vairākas aktieru sastāva izmaiņas - Dailes teātra aktrises Dārtas Danevičas atveidoto vieglas uzvedības dāmu Ingu otrajā sezonā tēlos Leļļu teātra aktrise Evita Klimavičiusa, bet Initas Sondores tēlu - medmāsu Zani - atveidos Zane Aļļēna. Seriālā atgriezīsies aktieris Jurijs Djakonovs (viņam šoreiz tikusi noslepkavotā Žoras brāļa, ciniskā noziedznieka Silvera loma), kā arī pievienosies vairāki jauni varoņi: slepkavu Armandu atveidos Kaspars Kārkliņš, teātra režisori Leldi - Madara Melne Tomsone, prokurori Renāti - Zane Dombrovska, bet Makara (viņu joprojām tēlo Ģirts Ķesteris) miesassargu Arni atveidos Artūrs Putniņš.

Seriāla “Nemīlētie” jaunā sezona “Svešie” vēstīs par jau iepazīto varoņu likteņiem, izvēlēm un lēmumiem, atšķetinot “savējos” no “svešajiem”. Seriāla varoņi ir cīnītāji, kas reizēm nozīmē būt pašam par sevi, jo uzticēšanās “svešajiem” var maksāt augstu cenu. Kāds tiks nodots un piekrāpts, bet, neraugoties uz to, saglabās lepnumu. Cits iepazīs mīlestību kā sāpīgu cīņu, kas sākas un beidzas, bet rētas paliek. Citam katru dienu nāksies mosties uzbrukuma gaidās. Taču varoņiem skaidrs ir viens: karā visi līdzekļi ir atļauti - meli, mahinācijas, nodevība, atriebība un, protams, mīlestība.

Sandris Vanzovičs, Nra.lv