Sestdiena, 17. Aprīlis
Radio Valka

Starptautiskās hokeja federācijas delegācija apmeklē Rīgu

Starptautiskās hokeja federācijas delegācija apmeklē Rīgu
Foto: lhf.lv

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) un 2021. gada IIHF Pasaules Čempionāta (PČ) Hokejā Orgkomitejas vadība šī gada 29. un 30. janvārī, Rīgā uzņēma Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) un IIHF partnera "Infront" pārstāvjus. Oficiālā vizīte tika organizēta ar mērķi klātienē pārrunāt visus jautājumus, kas saistīti ar potenciālu visa Pasaules Čempionāta rīkošanu Latvijā, Rīgā.

Viesu delegācija apskatīja gan iespējamās spēļu norises vietas (Arēna "Rīga" un Olimpiskais Sporta centrs), gan apmeklēja Daugavas ledus halli, portālu Arenanet.lv informēja 2021.gada IIHF Pasaules čempionāta Rīgas orgkomitejas pārstāvji. Tāpat detalizēti tika apspriesti pārējie aspekti – viesnīcu pieejamība   (t.sk. "burbuļa" formātā un ievērojot striktu C-19 protokolu), tehniskie risinājumi, īpaši Olimpiskajā Sporta centrā, loģistika, TV prasības un iespējas, administratīvie un finanšu jautājumi.

Līdz pirmdienai, 1.februārim, Orgkomitejai ir jāsniedz atbildes uz nedaudziem specifiskiem jautājumiem, lai visu informāciju varēt nodot izvērtēšanai IIHF Padomei. Vizītes noslēgumā iesaistītās puses bija vienisprātis, ka lēmums par Pasaules Čempionāta rīkošanu būtu jāpieņemntuvākajā laikā/

Arenanet.lv